Nowy mod do Children of Morta


children of morta

"Children of Morta" doczekało się kolejnej darmowej i podobno największej modyfikacji, pt. "Family Trials" (Rodzinne Próby). Mod obraca się wokół unikatowych i nietypowych Podziemi o nazwie Zyklus, zlokalizowanych gdzieś w Rea. Lochy są niestabilne – ich natura i zasady zmieniają się gwałtownie w chaotycznym cyklu wynikającym z Zepsucia. Bergsonowie używają tego tajemniczego miejsca do testowania własnych umiejętności i ograniczeń, aby być lepiej przygotowanym na niebezpieczeństwa czyhające na nich w świecie.

Z punktu widzenia rozgrywki modyfikacja oferuje opowieść niezależną od głównego wątku gry. Otrzymamy w niej nowe przedmioty czy możliwości stworzenia nowych buildów postaci – wszystko dziejące się w całkowicie losowych lochach. Podziemia mają stanowić niemałe wyzwanie, bowiem większość postępu w grze zostaje utracona wraz ze śmiercią bohatera.

Aby odblokować Family Trials, należy dotrzeć do pierwszego bossa (Pająk na Trzecim Piętrze) w trybie opowieści (Story Mode). Nie trzeba go pokonać, wystarczy spojrzeć mu w oczy (wszystkie osiem). Więcej informacji o modyfikacji tutaj.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Nowy mod do Children of Morta - Odpowiedź

Wczytywanie...