Skyrim przyjazne zwierzętom


W dzisiejszym świecie poprawności politycznej naprawdę mało rzeczy mnie dziwi. Ostatnio natknąłem się na konto na Twitterze prowadzące listę gier, w których można lub nie można pogłaskać psa. Poza delikatnym uniesieniem brwi nie wykazałem żadnej innej reakcji. Są jednak gracze mocno przejmujący się niemożliwością zabawy z pupilem w swoich ulubionych produkcjach. Jednym z nich z pewnością jest twórca moda do "The Elder Scrolls V: Skyrim" pt. "Pet the Dog", który miał dość niewzruszonej postawy Bethesdy w tej sprawie.

Mod dodaje trzy nowe animacje pochylania się i głaskania psiaków za uszami. Zwierzak oczywiście musi być nastawiony do ciebie przyjaźnie. Twórca zaznacza, że nie jest profesjonalnym grafikiem i jego dzieło pozostaje dalekie od ideału. Aby wszystko wyglądało jak najlepiej, należy stać przodem do psa, gdyż inaczej animacje mogą wyglądać nieco... dziwnie. Mod nie obejmuje głaskania innych zwierząt. Cóż, to modyfikacja, na którą nie zasługiwaliśmy, ale jej potrzebowaliśmy. Mrrr, dobry piesek.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Skyrim przyjazne zwierzętom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...