Stwórz Bohatera – projekt grupy Flying Octopus

Cześć wszystkim!

Flying Octopus to niezależny kolektyw artystyczny, który zrzesza programistów, grafików, dźwiękowców i wiele innych osób. Realizujemy się w gamedevie i po godzinach tworzymy projekty, które mają szansę zaistnieć na rynku gier komputerowych.

Tym razem wyszliśmy z inicjatywą projektu Stwórz Bohatera. W jego ramach będzie można wykreować swojego własnego bohatera samotnie bądź ze wsparciem organizatorów. W grę wchodzi narysowanie awataru, napisanie biografii, nagranie opcji dialogowych oraz zabawa statystykami.

Jak wziąć udział w zabawie?

Wystarczy dołączyć do naszego serwera na discordzie lub napisać na fanpage'u i wyrazić chęć uczestnictwa w projekcie. Na każdym kroku przygotowywania herosów służymy pomocą.

Mamy nadzieję, że pomysł stworzenia podobnej paczki z bohaterami przypadnie wam do gustu. Byłoby świetnie móc udostępnić skończony dodatek u was na stronie.

Linki:

Fanpage Flying Octopus
Discord
Filmik na YT promujący projekt
Odpowiedz
Witam! Nie wiem, czy to dobre miejsce na odpowiedź. Zachęcił mnie filmik z YouTube, bo od jakiegoś czasu myślę nad npc do IWD:EE. Myślałem, że chodzi wyłącznie o BG.

Tu kilka kwestii pisanych do mojego projektu (wypowiedzi):

http://www.imagic.pl/...310-203719.png[/IMG]

Tu za to autorska ikona przedmiotu należącego do bohatera (NIE jego portret):

http://www.imagic.pl/...Fotoram.io.jpg[/IMG]

Tutaj mój głos (chciałbym nagrać wypowiedzi):

https://youtu.be/BldyCmOP5Xc

A tutaj wizerunek, który chciałem dać postaci (niestety nie mój, ale widzę go w ten sposób):

http://www.imagic.pl/...67/NgbQEdx.jpg[/URL]

Mam nieco doświadczeń z modowaniem. Chciałbym zrobić tę postać do Heart of Winter. Niekoniecznie podstawowej przygody.

To kapłan (Auril)/mag. Staram się dobierać mu zdolności i czary pod tę profesję (ochrona przed ogniem/zimnem, lawina śnieżnych kul Snilloka, Lodowa nawałnica, Stożek zimna, lodowa lanca)... Z fabuły - doświadczył srogiej zimy w sposób metaforyczny, jego uczucie zostało zamrożone na śmierć. Jest to półelf o imieniu Vicril.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Stwórz Bohatera – projekt grupy Flying Octopus - Odpowiedź

Wczytywanie...