[Torment] Ja chcę do Raveli!

sprawa wyglada tak ze mam juz wykonane wszystkie zadania z nizszej dzielnicy itp i teraz musze dostac sie do raveli. w solucji napisali ze potrzebna mi do tego bedzie zakrwawiona chusteczka (ktora posiadam) i cos jeszcze co dostane od Nadililina z Kuzni po dostarczeniu mu jakiegos kwitu. w moim ekwipunku nie ma nic co mogloby pasowac do opisu, wiec chyba nie dalem mu tego kwitu - skad mam go wziać?
Odpowiedz
Kwit dostaniesz od adwokata Iannisa. Adwokat będzie chciał od Ciebie wykonania dwóch zadań:pierwsze to zdobycie dla niego pozwolenia na skorzystanie z kamienia doznań Deionarry. Drugie to właśnie dostarczenie kwitu do Wielkiej Kuźni i odebranie Składanego Portalu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Użytkownik graczOkazjonalny dnia czw, 04 paź 2007 - 20:49 napisał

Ja mam podobny problem ale nie mogę zdobyć zakrwawionej chusteczki. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak to zrobić???

[post="87408"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Założę się, że o to już ktoś pytał. Sama chusteczka jest w kilku pomieszczeniach Zaspokajania Żądz Intelektualnych. Musisz porozmawiać ze wszystkimi uczennicami (czasem nawet kilkakrotnie), aby wydobyć wszystkie linie dialogowe. Wywnioskujesz, że Kesai - Seris jest córką Raveli. Ona będzie się z początku wypierać. Da nam jednak Zakrwawioną Chusteczkę (stąd trzeba mieć jedną przy sobie). Rozwiąż wszystkie problemy uczennic i rozmawiaj z nimi po kilka razy - ze wszystkimi w każdej możliwej kolejności. Na pewno w końcu się uda.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mam pytanie... nie mogę dostać się do Raveli mam już chusteczkę i odebrałam przedmiot z kuźni dzięki kwitowi, który dostałam od Adwokata ale dalej portal nie chce się otworzyć.. co mam robić???
Odpowiedz
Ponieważ portal otworzy się dopiero w kostnicy Grabarzy, gdzie zaczynałaś grę. Musisz stanąć tuż przy stole, na którym leży Bezimienny na początku i pójść parę kroków w górę ekranu - wtedy pojawiają się opcje dialogowe i możliwość otwarcia portalu.
Odpowiedz
Wiktul: chłopie coś ci się pomieszało. Przez ten portal gdzie napisałeś to idzie się dopiero pod koniec gry. Tam będzie ten cel, który włąściwie przez cała grę szukamy (więcej nie powiem). A do portalu do Raveli trzeba wejść tak:

Jak masz w ekwipunku składany portal to klikasz prawym przyciskiem myszy i użyj czy jakoś tak i będziesz miał odpowiednie linie dialogowe, pod warunkiem, że będziesz miał zakrwawioną chusteczkę.
Odpowiedz
AAaaajjjj... fucktycznie, sory, mój błąd
Odpowiedz
Tylko nie mam właśnie opcji użyj na tym przedmiocie tylko zidentyfikuj.. może czegoś nie zrobiłam.. nie wiem właśnie.. a ten przedmiot nazywa się "portal do raveli" czy jakoś inaczej?
Odpowiedz
To kliknij indentyfikacja, a jak nie możesz to do sklepu i tam. Wtedy będziesz mogła do tego portalu wejść, ale najpierw pozałatwiaj sprawy ponabijaj expa zrób parę zapisów i przygotuj się na maaaaaaaase tekstu. To będzie chyba jeden z najdłuższych dialogów w grze (ten z Ravelą). A do Sigil wrócisz dopiero pod koniec gry. A i jeszcze pozbieraj towarzyszy i nie Zostawiaj pustego slotu chyba, że będziesz chciała wziąć do drużyny Vhailora (taka chodząca zbroja, silny wojownik dość powiązany z naszą przeszłością).
Odpowiedz
Dziękuję za pomoc, zwój identyfikacji miałam ale nie przyszło mi do głowy, że jako złodziej nie mogę go użyć na przedmiocie. sprawę rozwiązał Dakkon i już teraz jestem u Raveli:)
Odpowiedz
A czy jest inny sposób by dowiedzieć się co jest kluczem do labiryntu Raveli i jak dojść do tego ze Kessai Serris jest córka Raveli? Skoro nie mogę wejść do Sklepu Vriszki [błąd opisany w innym temacie] Bez czekolady Quell mi nic nie powie o kluczu. Bez Języka biesa i łez Devy Ecco mi nie powie że Kessai jest córka Raveli.
Odpowiedz
Z tego co wiem trochę o Raveli dowiadujemy się z kamienia doznań. Chyba z tego "na samym dole"(najbardziej wysuniętego na południe)oczywiście w prywatnym sensorium. To jest kamień doznań Raveli i tam ona trochę do nas zagaduje. Tylko nie wiem czy wtedy się dowiadujesz jaki jest klucz do portalu.
Odpowiedz
Niestety w tej rozmowie mówi nam że nie wie jaki jest klucz. Kicha koniec gry dopóki nie dostane się do sklepu Vriszki. I nie ma gwarancji ze nowa gra umożliwi mi wejście do tego sklepu.
Odpowiedz
Zainstaluj Księgę Oszustw, weź nową grę, przenieś się do lokacji z Vrisziką i sprawdź


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mając zainstalowany ten patch Księga Oszustw jest dostępna. Niestety też w sklepie Vrishki
Odpowiedz
Ok. A czy mając patch 1.01(Księga w sklepie Vrishiki) i Księgę Oszustw zainstalowaną osobno. Nie będzie jakiś zgrzytów?
Odpowiedz
Nie. Wszystko będzie ok. Będziesz mógł mieć dwa egzemplarze książki Jedna w całości po angielsku od początku gry i druga przetłumaczona od Vrisziki


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ja chcę do Raveli! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...