droga_stali_i_nadziei

Kolejne opowiadanie George'a R.R. Martina doczeka się ekranizacji


milla jovovich

Jest taka nieśmiała teoria, że od kiedy Paul W.S. Anderson zaczął cyklicznie angażować swoją żonę, Millę Jovovich, we własnych projektach filmowych, kariera tej bezpowrotnie się załamała. Trudno się z tym nie zgodzić, skoro widząc na afiszach te dwa nazwiska nie oczekujesz jakiegoś wybitnego filmu a po cichu liczysz, że przynajmniej będzie fajna rzeźnia. No, a że wspomniany duet często bierze się za ukochane przez miłośników fantastyki światy, to jesteśmy skazani na ich twórczość.

Filmowcy właśnie ogłosili swój nowy projekt, a ten będzie ekranizacją jednego z opowiadań samego George'a R.R. Martina.

Na ekrany kin trafi jedno z opowiadań twórcy “Pieśni Lodu i Ognia” - “In the Lost Lands”, wydane w 1982 roku. W głównej roli zobaczymy, a jakże, Millę Jovovich. Partnerować jej ma Dave Bautista, znany między innymi z roli Draxa Niszczyciela z marvelowskiej serii “Strażnicy Galaktyki”.

Intryga opiera się na czarodziejce Gray Alys (Jovovich), która na rozkaz swojej królowej wyrusza na okryte złą sławą ziemie. Wraz ze swoim przewodnikiem-włóczęgą Boycem (Bautista) musi zmierzyć się tam z innymi ludźmi, jak i demonami. Całość ma zgłębić naturę zła i dobra, długu i jego spłaty, a także miłości i straty.

Odpowiedz
Jakiś sezon na Martina, bo niedawno zaczęto mówić o ekranizacji "Piaseczników"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Kolejne opowiadanie George'a R.R. Martina doczeka się ekranizacji - Odpowiedź

Wczytywanie...