Nowa aktualizacja Albion Online już za rogiem


albion online

Już 17 marca wyjdzie duża aktualizacja do "Albion Online", zatytułowana "Call to Arms", wprowadzająca całą masę nowych elementów.

Skupiono się głównie na przeróbce Wojen Frakcji – oprócz przejmowania Posterunków, Frakcje mogą teraz kontrolować całe regiony i rozszerzać zasięg swojego miasta na kontynencie poprzez przejmowanie graniczących z nimi wrogich terytoriów. Gracze nagradzani będą za lojalność wobec danej Frakcji dzięki unikalnym "Prestiżowym Rangom" i miesięcznym Kampaniom z cennymi nagrodami. Co więcej, nie muszą mieć ciągle oflagowania bojowego, a ponadto otrzymają dowolność wyboru miasta, za którym się opowiedzą.

Zaimplementowana będzie także nowa, szósta już Frakcja, Caerleon. Jako że to miasto pełne czarnych charakterów, Frakcja oferuje zupełnie inny styl gry, oferując możliwość walki również między sobą wewnątrz ugrupowania. Oczywiście otrzymujemy także całe dobrodziejstwo inwentarza: misje handlowe, nowe Serce Miasta i herb, a także nowego potężnego wierzchowca: Szarego Wilka Caerleon. Poniżej grafika koncepcyjna nowej Frakcji.

albion online

"Call to Arms" wprowadza do gry także sześć nowych Elitarnych Wierzchowców. Każdy z nich posiada dwie unikalne umiejętności, w tym wyspecjalizowaną Umiejętność Frakcji, dostępną do użycia tylko, gdy gracz jest oflagowany.

Rozbudowie uległy także lokacje. Kontynent Królewski został znacznie rozszerzony i zawiera wiele nowych regionów. Miasto Caerleon jest większe i otrzymało znaczną poprawkę wizualną, w tym Tawernę "Dźgnięty Kufel", w której Kapitan Najemników rekrutuje nowych członków. Pojawi się również wydarzenie pt. "Atak Bandytów", w którym Posterunki w czerwonych strefach są przejmowane przez bandytów w trakcie dnia. Frakcja, która odbije największy skrawek terytorium otrzyma pokaźną nagrodę.

Ulepszenia doczekały się też Bramy Piekieł – będzie aż dziesięć nowych rozkładów i więcej demonicznych przeciwników. "Call to Arms" wprowadza duże usprawnienia jakości życia, takie jak Zestawy, dzięki którym gracze mogą tworzyć i wyposażać wybrane uprzednio buildy. Pełna lista usprawnień dostępna pod tym adresem.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Nowa aktualizacja Albion Online już za rogiem - Odpowiedź

Wczytywanie...