Pierwsza postać w Hood: Outlaws & Legends


hood: outlaws & legends,hood,robin hood

"Hood: Outlaws & Legends" to rozgrywająca się w średniowiecznym uniwersum skradanka multiplayer, oparta na opowieści o Robin Hoodzie, w której to weseli bandyci okradają bogatych i rozdają łup biednym... lub zatrzymują dla siebie. Gra próbuje ponownie opowiedzieć tę historię w nowoczesnej wersji, więc będzie ona mroczna, charakterna i całkiem brutalna. Wcielisz się w jednego z członków czteroosobowej drużyny, rywalizującej z inną ekipą o państwowe skarby, silnie strzeżone w różnych twierdzach.

Twórcy gry ujawnili pierwszą z postaci, Łowcę, bazującą na samym Robin Hoodzie. Specjalizuje się on w zdejmowaniu wrogów z dystansu, najlepiej zanim w ogóle zdadzą sobie sprawę z jego obecności. Niezbędną umiejętnością jest mistrzowskie opanowanie Długiego łuku, dzięki któremu zapewnisz kolegom osłonę bądź zabijesz wroga headshotem. Łuk przyda się również do strzelania do lin wspinaczkowych, pozwalając im na rozwinięcie się, a tobie na ominięcie w ten sposób mocno strzeżonych wejść do twierdzy.

hood: outlaws & legends,hood,robin hood
Ostatni raz zapytałeś mnie, dlaczego Robin chudł!

Specjalną zdolnością Łowcy jest Zwiad. Dzięki temu może oznaczyć wroga na dłuższy okres czasu. W obronie posługuje się raczej unikami niż blokiem, aby uniknąć jakichkolwiek obrażeń. Posiada on również unikalny sprzęt, dzięki któremu można oślepić przeciwników i uciec bądź zabić ogłuszonych strażników. Czasem jednak nie da się pozostać w ukryciu. Dzięki specjalnej umiejętności możesz wystrzelić wybuchową strzałę, która przykleja się do wrogów i zadaje obszarowe obrażenia.

Premiera "Hood: Outlaws & Legends" zaplanowana jest na 10 maja 2021.Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Pierwsza postać w Hood: Outlaws & Legends - Odpowiedź

Wczytywanie...