Prometeusz zapłakał, czyli nowe informacje o "Prometheus Wept"


prometheus wept

Indyki na dobre zagościły na rynku growym. Konkurencja jest spora i co chwila pojawiają się wieści o kolejnych produkcjach. Ze względu na osobliwy tytuł moją uwagę przykuł "Prometheus Wept", o którym to twórcy ujawnili kolejne informacje. W opracowaniu pozostaje demo gry.

"Prometheus Wept" to turowa gra RPG rozgrywająca się w niedalekiej przyszłości na post technologicznej Ziemi. Gdy człowiek jeszcze bardziej zżył się z techniką tak, że stała się ona nieodłączną częścią jego życia, pojawił się niezwykle zjadliwy wirus (czy to na pewno przyszłość?), który obrócił wieloletnie ludzkie wysiłki w proch. Wszystko przestało działać – od elektrycznego czajnika, po systemy transportu. W tym ogarniętym chaosem świecie wcielasz się w ocalałego Technologa, wędrującego wśród niedobitków ludzkości, poszukującego sposobu na przywrócenie elektronicznych reliktów do życia.

prometheus wept

Tym razem twórcy produkcji podają, że pierwsza lokacja dema jest bliska ukończenia – pozostaje optymalizacja, zbalansowanie i testowanie. Ostatnie wysiłki skupiły się jednakże na drugim obszarze – Hec8 Research Bunker. Gracz będzie miał tu za zadanie pokonać tajemniczego strażnika bunkra, aby poznać jego sekrety. W tej lokacji ma pojawić się jeszcze nieujawniony element gry, który ma ją odróżniać od innych produkcji gatunku. Więcej informacji w niedalekiej przyszłości.

Prace trwają także nad usprawnieniem interfejsu użytkownika, aby był w pełni czytelny i intuicyjny. Poniżej aktualny screen informacji o postaci.

prometheus wept

Gdy prace nad tymi dwoma elementami zostaną zakończone, planowane jest dodanie do rozgrywki pierwszego sprzymierzeńca. Każdy z nich ma posiadać 4-8 unikalnych profitów, z których wiele ma odblokowywać potężne zdolności. Tym początkowym sojusznikiem ma być Ferdia Galloway, oszust(-ka?) i socjopatyczny(-a?) jasnowidz(-ka?).Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

Prometeusz zapłakał, czyli nowe informacje o "Prometheus Wept" - Odpowiedź

Wczytywanie...