dziki_zachód

Za parę dni rusza przedsprzedaż fabularnej Diuny


Wydawnictwo Modiphius zaprasza nas do sięgnięcia po portfele w ramach przedsprzedaży swojego najnowszego produktu, jakim jest fabularna adaptacja Diuny. Gra "Dune: Adventures in the Imperium" pozwoli nam raz jeszcze postawić stopę na pustynnej planecie Arrakis.

dune,dune rpg

Wciąż czekamy na kolejną filmową adaptację "Diuny", ale wcześniej dane nam będzie powrócić na Arrakis przy okazji gry fabularnej. "Adventures in the Imperium" to podręcznik źródłowy, mocno oparty na cyklu powieściowym Franka Herberta. Pozycja ta będzie wkrótce możliwa do nabycia przy okazji przedsprzedaży, więc można ją dodać do listy wymarzonych prezentów pod choinkę.

Modiphius pozwoli nam poczuć smak walki o wpływy w Imperium, gdzie różne rodziny rywalizują o jak największą władzę. Nie od dziś wiadomo, że kto kontroluje melanż, ten tak naprawdę kontroluje wszystko. Nic więc dziwnego, że w swoich dalekosiężnych planach uwzględnimy kontrolę nad pustynną planetą Arrakis.

dune,dune rpg

Niecierpliwi gracze powinni zajrzeć na stronę produktu, by odpowiednio wcześniej przygotować się do przedsprzedaży startującej w drugim tygodniu grudnia. Wydając pieniądze już teraz, zyskamy dostęp do podręcznika w formie pliku PDF. Tym sposobem uprzedzimy tych, którzy zechcą nabyć "Dune" przy okazji samej premiery wyznaczonej na wiosnę przyszłego roku.

It can’t be outmatched
Odpowiedz
← Nowości

Za parę dni rusza przedsprzedaż fabularnej Diuny - Odpowiedź

Wczytywanie...