[F1] Każdego roku gram w kolejności 1,2,3, NV i 4

To świetny sposób na rozłożenie rozgrywki, aby nie wypalić się w konkretnej części. Uwielbiam te wszystkie gry. Rozumiem i zgadzam się z wieloma problemami, jakie ludzie mają z tytułami Bethesdy i całkowicie rozumiem, dlaczego New Vegas jest ulubionym miejscem wielu ludzi.

Osobiście uważam, że Fallout 2 jest najlepszym, jaki kiedykolwiek został wydany. Ja (32 miliony) byłem bardzo późno w grze, grając w te pierwsze dwa lata po latach kochania 3, New Vegas i 4. Myślę, że moim wyborem jest zanurzenie i satysfakcja. Według mnie Fallout 2 to arcydzieło. Uwielbiałem Fallout 1, ale możesz przez niego przejść. W tym roku musiałem sprawdzić listę zadań, aby znaleźć i znaleźć nowe rzeczy do zrobienia, ale okazało się, że wykonałem wszystkie zadania w grze haha.

Wszyscy wnoszą coś specjalnego do stołu. Niektóre mają lepszą strukturę fabularną, a inne lepszą walkę. Niektórzy mają bardziej dziwne misje, a niektórzy mają więcej ogólnych ruchów, które możesz wykonać.

Sprowadza się to do tego, że uwielbiam być w tym świecie i odgrywać rolę w życiu tych, którzy przeżyli. Uwielbiam postacie, historie i fabułę. Uwielbiam popełniać błędy, które kosztują ogromne żniwo emocjonalne i uwielbiam robić to dobrze, pomagając poprawić życie pustkowia. Co roku nie mogę się doczekać powrotu.

Gorąco polecam grać je wszystkie pod rząd. To naprawdę poszerza zakres wszechświata Fallouta, a znajdowanie punktów, które łączą się w różnych grach, jest świetną zabawą.

Dziękuję za przeczytanie mojego listu miłosnego
Odpowiedz
← Fallout

Każdego roku gram w kolejności 1,2,3, NV i 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...