[GI] Seria gotycka

Co wszyscy myślą o tej serii gier? Namówiono mnie do grania w Gothic 1 i muszę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych gier RPG, w jakie kiedykolwiek grałem.


Morrowind był moim pierwszym prawdziwym wypadem do gier RPG, kiedy byłem młodszy i nadal jest dla mnie numerem jeden w grach RPG, ale zdecydowanie daje mi to klimat podobny do Morrowinda.

Schemat sterowania na początku rzucił mi pętlę, ale po kilku godzinach polubiłem sterowanie jedną ręką wszystko i modyfikator sterowania używaniem broni / podnoszenia przedmiotów.

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach nie krąży zbyt wiele informacji na temat tej gry, najprawdopodobniej dlatego, że jej świetność już się skończyła i minęła, ale jako pierwszy raz nie mogę jej wystarczająco pochwalić. Oczywiście są pewne rażące problemy, takie jak utknięcie w gównie przez cały czas i brak przycisków myszy, ale ogólnie jest to oszałamiające wykorzystanie technologii w tym czasie. Chodzi mi o to, że współczesne gry RPG czasami nie mają nawet harmonogramów pracy dla chłopów z rzeczywistymi domami i służbami ochronnymi w miastach! Jak na grę, która została wydana w 2001 roku, trzyma się bardzo dobrze. Zachęcam każdego fana gier RPG, który obecnie szuka gry, do wypróbowania jej.
Odpowiedz
← Gothic

Seria gotycka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...