Znamy wstępne wymagania sprzętowe Baldur's Gate 3


Szykuje się ciekawy początek roku akademickiego, bowiem belgijskie Larian Studios ujawniło wymagania sprzętowe dla "Baldur's Gate 3" w wersji wczesnego dostępu na platformie Steam. Nie wygląda to źle, choć twórcy podkreślają, że to wstępna specyfikacja, która może ulec zmianie.

baldur's gate 3

Próba przeniesienia legendarnej serii w nurt nowoczesnej rozgrywki na pewno nie jest zadaniem łatwym, ale fanów znad Wisły na pewno przekona nie tylko rychła data premiery, ale także obecność polskich napisów. Do tej listy będzie można także dopisać rozsądne wymagania sprzętowe dla tych, którzy zdecydują się na wersję wczesnego dostępu za pośrednictwem platformy Steam.

Bez zbędnego przedłużania poniżej prezentujemy ujawnioną specyfikację.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel i5-4690 / AMD FX 4350
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 70 GB

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel i7 4770k / AMD Ryzen 5 1500X
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GTX 1060 6GB / AMD RX580
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 70 GB

Kolejne ulepszenia silnika gry mogą wprowadzić pewne zmiany, ale zwykle wymagania są wtedy po prostu niższe. Przypomnijmy, że w przedstawiciela jednego z sześciu profesji, który będzie należał do któreś z licznych ras (a wśród nich mroczne elfy!), będziemy mogli wcielić się już 30 września.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Najwyższe na luzie, tylko to miejsce na dysku boli przy dysku 1TB i skłonności do trzymania masy gier w gotowości do ogrania.
"Słowa symbole, egoizm zgubi
A czas zabije każdego z nas"
Arkona - "Imperium" - "Skrajna nienawiść egoistycznej egzystencji"
Odpowiedz
I na co to to... i po co to to?! Mogli zrobić to w tym starym stylu, trochę unowocześnionym... a nie.. ehh ;/
Odpowiedz
Ja tam liczę na półorków. Ciekawe czy bezie opcja zostania Illithidem.
Martwi mnie windows 10... ja tam wciąż żyje na siódemce
Odpowiedz
← Nowości

Znamy wstępne wymagania sprzętowe Baldur's Gate 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...