[F1] Skąd Legion zdobył swoją Zbroję?

Oczywiście ze sklepu sportowego, stadionu piłkarskiego czy czegoś w tym rodzaju. Pytanie brzmi, skąd wzięli go tak dużo, że Cezar był w stanie wyposażyć tak dużą część swojej armii w sprzęt piłkarski? Nie pamiętam, jaka część Legionu używa zbroi piłkarskiej, ale wydaje mi się, że pamiętam jej rangę i plik, co sugeruje, że jest to najczęściej używana zbroja.

Wszystko, co mogę wyliczyć, to to, że napadli na hurtownię lub fabrykę hurtowni artykułów sportowych, która ma wielu klientów sportowych, a zatem może mieć większą ilość zbroi piłkarskiej. Wątpię, czy Legion obejmuje wystarczająco dużo terytorium, aby zdobyć wystarczającą ilość zbroi z napadania na stadiony. Prawdopodobnie na terytorium Cezara nie ma wystarczającej liczby stadionów piłkarskich. Może jest wystarczająco dużo sklepów sportowych?
Odpowiedz
Produkowali sami? Wystarczyło zdobyć kilka sztuk żeby wiedzieć jak je skonstruować, do tego odpowiednie narzędzia i materiały i voila. Legion mógł produkować kolejne egzemplarze pancerzy kiedy miał takie zapotrzebowanie.

A samego sprzętu sportowego w takim kraju jak stany zjednoczone jest cała masa. Każdy colleg, czy uniwersytet ma własną drużynę sportową ( i to nie jedną).

Ps. Legion Cezara pojawia się w New Vegas, nie w F1.
Odpowiedz
← Fallout

Skąd Legion zdobył swoją Zbroję? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...