[DA1] Jaka jest Twoja ulubiona gra Dragon Age?

Jestem pewien, że było to publikowane wiele razy, ale chrzanić to. Jaka jest twoja ulubiona gra Dragon Age i dlaczego?

Dotarłem do Dragon Age dopiero po zdobyciu Inkwizycji na Boże Narodzenie w zeszłym roku i od razu zakochałem się w tej serii. Wyszedłem i kupiłem Origins i DA2 (na początku niechętnie) i mogę teraz szczerze powiedzieć, że Origins jest moim ulubionym w serii. Jak na grę, która może wydawać się skomplikowana lub powolna dla osób z zewnątrz, wciągnęła mnie bardzo szybko. Towarzysze szybko stali się moimi towarzyszami i kochałem każdego z nich. Historia była jedną z najbardziej fascynujących, jakie widziałem w grach RPG od dłuższego czasu (chociaż nie jestem wielkim fanem gier RPG). Origins zaskoczyło mnie i było bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, jak niepewnie się z tym czułem po usłyszeniu o tym, że to „wolna” gra.

Gram teraz w DA2 i chociaż nie jest to straszna gra, wydaje mi się, że jest trochę nie tak pod względem tego, czego szukam. Mimo wszystko jest fajnie.

Więc tak ... Moja ulubiona gra z serii Origins. Ty?
Odpowiedz
← Dragon Age

Jaka jest Twoja ulubiona gra Dragon Age? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...