Cyberpunk 2077 przełożony


Pomimo wcześniejszych zapewnień o tym, że wrześniowa premiera gry Cyberpunk 2077 jest niezagrożona, CD Projekt RED postanowił ją przełożyć o dwa miesiące. Według aktualnych informacji premiera odbędzie się 17 listopada. W tym celu twórcy wydali odpowiedni komunikat.

cyberpunk 2077

Co ciekawe, dziennikarze z całego świata już dostali grę do pierwszych testów, a ich wyniki w postaci recenzji mają pojawić się po 25 czerwca.

cyberpunk 2077
Odpowiedz
Przynajmniej minie się bezpiecznie z Baldur's Gate III. Na spokojnie będzie można go ograć przed premierą CP2077.
Odpowiedz
Dziwne i coś mi tu zdecydowanie śmierdzi. Skoro tytuł nie jest dopieszczony i może zawierać mnóstwo bugów, to dlaczego dają go do recenzji dziennikarzom? Proszą się o negatywne opinie i niesatysfakcjonujące noty? Dysonans poznawczy wchodzi tu mocno.

CD Projekt RED ma u mnie ogromne zaufanie i co by się nie działo Cyberpunka w dniu premiery zakupię, ale ostatnio za dużo tutaj wychodzi korporacji, polityki i myślenia o cyferkach na giełdzie a za mało starej filozofii, za którą pokochano studio.
Odpowiedz
Podobna sytłacja była z Wiedzminem 3 też przekładali kilka razy nie sądze aby ten listopadowy termin by ostateczny czuje że gra wyjdzie dopiero w 2021 . Pożyjemy zobaczymy póki co czekam na pokaz Night city wire 25 czerwca.
Odpowiedz
Przy okazji przełożyli też datę premiery tego poradnika do gry na 18.11.2020r.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Cyberpunk 2077 przełożony - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...