[TESIII] [Bloodmoon] Co zrobiliscie?

Co zrobiliscie na koniec gry, jak sie zabilo glownego wroga i wyszlo sie z tejze fortecy???/ bo sa dwie mozliwosci: jak sie bylo wczesniej wilkolakiem zostac nim....badz wczytac poprzedniego save z momentu gdzie musielismy wziasc miksture wyleczenia z choroby..... ja sam wczytalem poprzedniego ,,sejwa" bo uznalem ze gra wilkolakiem na dluzsza mete jest troche upierdliwa.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Coś niejasno zabrzmiały Twe słowa... Chodzi Ci o pokonanie Hircyna? Jakoś nie mogłem zdecydować się na poddanie się likantropii i szybciutko zażyłem odpowiednią miksturę na usunięcie choroby... Nie pasuje mi granie w postaci chodzącego dywanu .
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande
Odpowiedz
Ja po skończeniu gry skasowałęm Morrka. Przypuszczam, że gdybym dalej grał to bym się zapewne z likantropii wyleczył, lub wczytał zapis przed wyleczeniem się z wampiryzmu. A dalej bym się nie zameniał. To męczy na dłuższą metę. CHociaż po tym jak mamy pieścień Hirycyna nie zamieniamy się co noc lecz tylko wtedy gdy ubierzemy pierścień, ale nie wiem czy to prawda...Wiem tylko, że się wtedy zamienia.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ale przeciez pod koniec gry otrzymujemy pierscien dzieki ktoremu mozna w każdej_chwili zamienic sie w wilkolaka na okolo dobe
RaZielus
Game:L2/Morrowind/Ghotic
Server: Alexandria(3x) ||| Mikro(2x)
Class: Dark Aveneger 58 lev ||| Spellsinger 5* lev
Clan: FOtR ||| Illuminati
Odpowiedz
No ja poo wykonaniu misji wilkołaka wyleczyłem się z likantropii u wiedźm. Żałuję tego teraz...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

[Bloodmoon] Co zrobiliscie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...