Mount & Blade II – gracze proszą o powrót automatycznego bloku


Kontynuacja kultowego “Mount & Blade” wciąż cieszy się ogromną popularnością i zyskuje uznanie coraz większego grona graczy oraz krytyków. Wirtualni awanturnicy są bardzo wyrozumiali pod względem licznych błędów i oczywistych braków, które posiada gra będąca obecnie w fazie Early Access. Tym bardziej widząc, że studio TaleWorlds słucha swojej społeczności, często łatając tytuł, a także spełniając rozliczne prośby zalewające ich skrzynkę pocztową.

mount & blade 2: bannerlord

Jedną z funkcji, o którą najczęściej upominają się gracze jest opcja automatycznego blokowania ciosów przeciwników za pomocą miecza lub tarczy. Wspomniana możliwość była dostępna w poprzednich grach studia i jak widać cieszyła się olbrzymią popularnością, co zaskoczyło także samych twórców, którzy rozmyślnie ją wyłączyli. Ekipa TaleWorlds widząc apele społeczności szybko zakasała rękawy i obiecała, że dorzuci wspomnianą funkcję najszybciej jak to będzie możliwe, w jednej z kolejnych łatek.

Więcej informacji twórcy podadzą wkrótce. To zawsze miło, gdy głos społeczności, jakikolwiek by on nie był, jest wysłuchiwany.

Odpowiedz
← Nowości

Mount & Blade II – gracze proszą o powrót automatycznego bloku - Odpowiedź

 
 
Wczytywanie...