Wiemy, kto zagra Vesemira


Zapewne ku rozczarowaniu wielu fanów, w najstarszego znanego wiedźmina i mentora Geralta z Rivii, nie wcieli się Mark Hamill. Wbrew wyssanym z palca plotkom Vesemirem zostanie Duńczyk – Kim Bodnia. Aktor jadł już z niejednego ekranowego pieca i może pochwalić się w swojej filmografii ponad 50 produkcjami, z czego najbardziej znana jest jego wiodąca rola w kultowym duńskim serialu kryminalnym "Most nad Sundem". Natomiast ostatnio mieliśmy przyjemność oglądać go w "Obsesji Eve".

kim bodnia

Jestem podekscytowana, że mogę przywitać Kima w obsadzie Wiedźmina. Podziwiam jego talent w takich produkcjach jak *Most nad Sundem* oraz *Obsesja Eve* i nie mogę się wprost doczekać aż tchnie siłę, nieustępliwość oraz ciepło w Vesemira, który będzie integralną postacią kolejnego sezonu – dodaje Lauren Schmidt Hissrich, showrunnerka serialu.

Cóż, wydaję mi się, że to nie najgorszy strzał i nie opatrzył się tak na ekranie jak wspomniany Hamill, co jest zgodne z zapowiadaną polityką castingową.

Odpowiedz
Szkoda liczyłem na Marka Hamilla
Odpowiedz
Dobrym wyborem też by był Mads Mikkelsen
Odpowiedz
W żadnym razie. Mikkelsen to przyznaje znakomity aktor, ale kompletnie mi nie pasuje jego wygląd do tej roli . Natomiast ten pan... Jak na razie jestem na "tak" .
Odpowiedz
Mikkelsen to już by bardziej pasował na Geralta niż Vesemira
Odpowiedz
← Nowości

Wiemy, kto zagra Vesemira - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...