Zadebiutował fanowski Pół wieku poezji później


Fani świata Andrzeja Sapkowskiego z niecierpliwością wyglądają premiery serialu, który pojawi się jeszcze w tym miesiącu, jednak wcześniej możemy zobaczyć efekt fanowskiego projektu "Pół wieku poezji później". Czy niski budżet zrównoważy wielkie serce?

pół wieku poezji później class="lbox">pół wieku poezji później

Za tym projektem stoi grupa ludzi, która kocha świat Geralta na tyle, by uznać ekranizacja prozy Sapkowskiego za najzwyczajniej w świecie kiepską i samemu spróbować swoich sił. Bez wielkiego sponsora, za to całkowicie za darmo i z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego. Już w 2015 roku zapowiedziano, że powstanie "Alzur’s Legacy", który ma się rozgrywać 25 lat po wydarzeniach, które poznaliśmy w ostatnim tomie Sagi. Czy warto było czekać aż cztery lata?

Teoretycznie odpowiedź jest prosta, bowiem "Pół wieku poezji później" jest swoistym listem miłosnym w stronę książek Sapkowskiego. Co więcej, efekt udostępniono całkowicie za darmo, więc zgodnie z pewnym porzekadłem nie mamy powodu do narzekań względem czegoś, za co nie zapłacimy ani złotówki. Uprzedzamy, że jest to materiał dla widzów dorosłych.

Film znajdziecie powyżej, ale uprzedzamy, by zarezerwować sobie ponad półtorej godziny wolnego. W czasie seansu zobaczymy między innymi Magdalenę Różańską jako Triss Merigold, Mariusza Drążka w roli Lamberta czy przywołanego już Zbigniewa Zamachowskiego, który (ponownie!) zagra nam ballady jako Jaskier.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Zadebiutował fanowski Pół wieku poezji później - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...