Sacrifice of the Widow

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Sacrifice of the Widow"!

Składający się z sześciu tomów cykl "Wojna Pajęczej Królowej" jako całość pozostaje najlepszą historią z mrocznymi elfami, jaka zawitała na powieściowe karty. Chociaż każda z książek była pisana przez kogoś innego, to jednak R.A Salvatore czuwał nad poziomem całości, zaś dramatyczne zakończenie pozostawiło kilka niewiadomych. Najważniejszą z nich były losy Halisstry Melarn, która wkroczyła do domeny Lolth, jednak nie opuściła jej bez szwanku.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
"Jako całość pozostaje najlepszą historią z mrocznymi elfami, jaka zawitała na powieściowe karty"

Serio...? Osobiście byłem zniesmaczony tym jak nierówny był to cykl i z tomu na tom czytało mi się to coraz gorzej.
Odpowiedz
Serio. Kolejne tomy są rzecz jasna słabsze, ale jako seria to dobra historia, gdzie walczą bogowie, jest zdrada, dużo polityki drowów i epicka magia. O drowach lepszej serii nie ma, bo Drizzt to próba pokazania dobra, podczas gdy mroczne elfy zasłużyły na swoją złą reputację. Recenzowana seria jest niestety mocno nierówna, ale o tym przy okazji recenzji pozostałych tomów.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W takim razie dość mocno obawiam się o poziom innych powieści ze złymi drowami...
Odpowiedz
← Artykuły

Sacrifice of the Widow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...