Warownia dzialania - Zepsute niebo

Wysłalem Alotha na ten quest. Juz tyle wody w wisle uplynelo a on ciagle nie wraca. Gdy wysylalem innych na quest z warowni zawsze pisalo ile dni go nie bedzie i zawsze widzialem ze czas do jego powrotu gdy sprawdzalem sie zmniejszal. Podczas tego questu pisze ciągle tylko Pozostało: Rund 1. Czy ktoś wie o co chodzi? Czy raczej dać sobie spokój.
Odpowiedz
A wykonywałeś w międzyczasie jakieś questy, czy po prostu czekałeś na niego ileś tam dni? Bo z tego co pamiętam to nie chodzi o upływ czasu w grze. Może po prostu idź gdzieś i porób questy poboczne.
Odpowiedz
Przegladajac net trafilem na taka odpowiedz.
Czym jest tura? Jest to przelicznik upływającego czasu w grze. Nie wystarczy go przeczekać śpiąc, czy podróżując między lokacjami. Aby upłynęła tura musimy poczynić jakieś kroki w kończeniu questów w grze. Zależnie od długości questów może upłynąć kolejna tura po wykonaniu jakiegoś fragmentu zadania, albo po całkowitym jego zakończeniu.
Czyli mam rozumiec ze gdy wysle jaka postac na taka przygode powinienem dalej grac, jaby nic i po wykonaniu jakiegos questa lub jego czesci minie ta tura i postac w roci z zadania?
dobrze rozumiem?
Odpowiedz
Tak. Ale może to być więcej niż jeden quest.
Odpowiedz
← Pillars of Eternity

Warownia dzialania - Zepsute niebo - Odpowiedź

 
 
Wczytywanie...