riese

Odpowiedz
  • 1 strona

Zobacz Lobo na nowym teaserze Kryptona

Courun Yauntyrr

Arcymag
15665 Drow
Napisano: 11 maja 2019, 21:56 · #1
0

Drugi sezon powstającego dla SyFy serialu "Krypton" dopiero w przyszłym miesiącu, ale już teraz możemy oglądać najnowszy teaser, w którym ujrzymy galaktycznego łowcę nagród i płatnego mordercę, czyli niewidzianego wcześniej na dużym ekranie Lobo.

lobo,krypton

Lobo nie miał jakoś szczęścia i nie udało mu się zadebiutować na dużym ekranie. Animowana kreskówka to trochę za mało, by w pełni pokazać potencjał tego łowcy nagród, który ma na koncie wiele sukcesów i poza brutalną siłą cechuje go znaczny intelekt. Z pewnością będzie miał co robić w drugim sezonie serialu "Krypton", który opowiada losy rodziny El na długo przed pojawieniem się jej najsławniejszego członka.

Drugi sezon to rzecz jasna okazja, by zobaczyć Zoda, Doomsday'a czy Brainiaca, ale najnowszy teaser prezentuje nam lepiej postać Lobo. Wcieli się w niego Emmett J Scanlan, którego widzowie mogli poznać dzięki roli Detektywa Corigana w serialu "Constantine".

Nie wiem jak wy, ale ja od samego początku uważałem, że lepiej pasowałby Jason Momoa. W czerwcu przekonamy się, czy Scanlan podoła zadaniu i Lobo wreszcie zaliczy udany debiut tak na dużym, jak i małym ekranie.

I'm not a savior. I'm a warning.

Gizmo81

27
Napisano: 12 maja 2019, 12:11 · #2
+1
Wygląda jak słaby cosplay. Bardzo na nie....

Gość_Thorot*

Napisano: 13 maja 2019, 01:51 · #3
0
Trochę za mało napakowany. Wygląda jak rob zombie z teledysku dragula

Gość_dazm*

Napisano: 14 maja 2019, 14:44 · #4
0
Potwierdzam bardzo słabo to wygląda, to nie jest MÓJ Ostatni Czarnianin ????

Zobacz Lobo na nowym teaserze Kryptona - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...