[BGII] Zmęczenie

Ktoś z Was orientuje się może czy za zmęczenie są jakieś kary do testów lub coś w podobie, czy to jest tylko po to, aby denerwowały nas odzywki typu "Zmęczony do niczego się nie przydam.", "Tak mnie bolą nogi. Czy... czy moglibyśmy się zatrzymać?" :? ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Kary są następujące: po 24 godzinach w świecie Faerunu postać zaczyna narzekać i co cztery godziny otrzymuje -1 do szczęścia i -1 do wszystkich rzutów.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Czyli na to wyglada, że postać, która już narzeka ma kary. Eh, trzeba będzie w takim razie odpoczywać (plus dla BG II za realizm ). Krótko jasno i na temat. I o to własnie mi chodziło. W nagrodę otrzymujesz "pomógł :lol:. Dzięki.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
No w pewnym sensie i poza tym zadaj mniejsze obrażenie i mniej celne.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Uważajcie też na błąd gry. Pamiętam że mój brat w czasie gry złodziejem, podczas zadania z gildiami miał całą zmęczoną drużynę i nie mógł nigdzie odpocząć. Jego postać trafiała co 5 atak (zabójca, człowiek).
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


← Baldur's Gate
Wczytywanie...