[IWD2] Jak wejść do Fortecy Hordy?

No dobra mam taki problem w Icewind Dale2: jestem w pierwszym rozdziale. Są sobie drzwi prowadzące do Fortecy Hordy, jednak są one zamknięte a wyważyć się ich nie da. Wybiłem już wszystko na lokacji, zebrałem wszystko co się da, i nie mogę tam wejść . Powie mi ktoś jak otworzyć te drzwi?
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia pią, 31 sie 2007 - 13:57 napisał

http://gexe.pl/Icewind-Dale-II-art1419-p2.html ?

[post="82595"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Pisze żebym wybił wszystko na planszy i tam wszedł... Problem w tym że zabiłem WSZYSTKO co się rusza a drzwi zamknięte...
Odpowiedz

Cytat

Wróć do zamkniętej bramy i otwórz ją znalezionym przy Trugnuku kluczem.


Zapewne nie masz tego klucza. Być może ominąłeś jakieś ciało przy przeszukiwaniu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Chyba pomyliłeś lokacje... W tej co ja jestem pisze:

Cytat

W tej malutkiej lokacji masz tylko jeden cel – wybić wszystko co się rusza. Utrudnieniem mogą być łucznicy na murach. Dobrze by było gdybyś przyzwał jakieś stwory, które by się nimi zajęły. Gdy zabijesz wszystkich, to zabierz to, co pozostawiali po sobie i poprzeszukuj skrzynie, beczki itp. Są tutaj też trzy bramy. Dwie prowadzą na zewnątrz – do Okolic Fortecy Hordy (na razie ich nie ruszaj), a jedna do Fortecy Hordy. Otwórz ją i wejdź do środka.


W każdym razie pomyślałem że wrócę przeszukać poprzednie lokacje w poszukiwaniu "czegoś" (czyli jednak pomogłeś ) i były tam jakieś zwłoki... Przeszukałem je, wróciłem do drzwi i... Otwarły się
Odpowiedz
Chyba ty pomyliłeś opisy Bo ty podałeś opis Dziedzińca Fortecy, a ja mówiłem o Okolicach A zresztą nieważne, skoro sobie poradziłeś


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Taa ale najpierw trzeba przejść chyba podziemia, jesli dobrze pamiętam, a przynajmniej ja tak zrobiłem.
A sama forteca to strasznie prosta lokacja (chyba jedna z najłatwiejszych, a spodziewałem się, że będzie tam jakieś wyzwanie)

Odpowiedz
Ja też nie mogę wejść do tej fortecy
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam, po wybiciu wszystkich idziesz na północny wschód, gdzie jest brama. Aby przez nią przejść należy mieć klucz, albo hasło (nie pamiętam, sorry) i wtedy ogr cię przepuści. Rozwalisz go, przejdziesz jaskinię i jesteś w środku

Cytat

chyba jedna z najłatwiejszych, a spodziewałem się, że będzie tam jakieś wyzwanie

Graj na Sercu Furii
Odpowiedz
← Icewind Dale

Jak wejść do Fortecy Hordy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...