Diablo Immortal – walka Blizzarda z negatywnym przyjęciem gry


Fani "Diablo" bardzo negatywnie przyjęli informację o tym, że nowa gra osadzona w tym świecie będzie dostępna tylko na urządzeniach mobilnych. Pytali, czy to nie wczesny żart z okazji Prima Aprilis target="_blank">Pytali, czy to nie wczesny żart z okazji Prima Aprilis, buczeli, a także klikali "To mi się nie podoba" pod zwiastunem gry na YT.

diablo class="lbox">diablo

Dziwnym sposobem liczba kliknięć "To mi się nie podoba" uległa jednak zmniejszeniu. Zmniejszyła się również liczba wyświetleń... Co się dzieje?

Wychodzi na to, że firma dokonała reuploadu filmiku. A właściwie filmików, bo dotyczy to także wideo przedstawiającego gameplay z gry. Tym samym mieli nadzieję, że sytuacja "Diablo Immortal" nie będzie wyglądała tak źle. Usuwane są też negatywne komentarze.

diablo class="lbox">diablo

Jednak fani zauważyli ten ruch, nagłośnili i kolejnymi kliknięciami "To mi się nie podoba" przywrócili właściwe statystyki. A negatywne komentarze powracają.

Odpowiedz
No cóż... jest głośno. I chyba o to chodzi. Zgodnie ze starą regułą "dobrze czy źle? Byle z nazwiskiem!"
Odpowiedz
← Nowości

Diablo Immortal – walka Blizzarda z negatywnym przyjęciem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...