Wiedźmin – nowe nagrania z castingu (jest polska aktorka!)


Pojawiły się następne nagrania z castingu do "Wiedźmina". Występują na nich aktorzy ubiegający się o role Geralta, Yennefer i Dzierzby. Wśród nich po raz pierwszy widzimy Polkę!

wiedźmin

Jon Maddocks jako Geralt z Rivii:

Nickie Azzam jako Yennefer:

Magdalena Korpas jako Dzierzba:

Co sądzicie o tych przesłuchaniach – ktoś z tej trójki was przekonał?

Odpowiedz
Magda jako Dzierzba moim zdaniem wypada przekonująco - wymowna i pełna ekspresji mimika oraz sposób wypowiadania kwestii pasują do charakteru odgrywanej postaci. Jestem "za". Na moją opinię nie miał wpływu fakt, że aktorka pochodzi z Polski.
Jon i Nickie jednak wypadają mniej przekonująco, nie trafiają w moją wersję wizerunku Geralta i Yen. Do mnie nawet w NaviExpercie gada Rozenek głosem Geralta, więc mogę mieć pewien dysonans w większości przypadków. Być może Magda miała łatwiej, gdyż Dzierzba nie występowała w grach, więc nie istnieje żaden wizualny wzorzec, z którym aktorka odgrywając postać musiałaby konkurować. Epizodyczna postać z arcydzieła polskiej kinematografii się nie liczy .
Odpowiedz
@mbwrobel Gry grami, ale ten Geralt jest po prostu za młody Ten aktor wygląda na 20-30 lat. Ja bym Geraltowi dał jednak 30-40, przy czym starszy, tak około 45, by jeszcze mógł pasować, zależy od człowieka.
Odpowiedz
Ci Geraltowie to wszyscy zam łodzi tacy
Odpowiedz
@Thorot Ja to bym powiedział, że Max Beesley by się nadawał i tak samo - a może nawet bardziej - Zach McGowan, o którym pisałeś pod innym newsem
Odpowiedz
Fakt, filmowy Geralt powinien wyglądać na dojrzałego faceta, "dobrze utrzymany" pięćdziesięciolatek również by pasował. Od tego jednak jest charakteryzacja. Jon po prostu na castingu nie pokazał charyzmy i zdecydowania, jakich oczekiwałbym po aktorze grającym Geralta.
Odpowiedz
← Nowości

Wiedźmin – nowe nagrania z castingu (jest polska aktorka!) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...