[WFRP] Kreator Postaci Początkowych

Witam!
Chciałbym przedstawić Wam program, który w krótkim czasie wygeneruje postać do Warhammera. Doskonale zdaję sobie sprawę, że widzieliście już wiele takich programów oraz, że tworzenie bohatera to w pewnym sensie rytuał. Gram w tą grę naprawdę bardzo długo (zacząłem w 95 roku), Jest to dla mnie najlepsza odskocznia od codzienności oraz umilenie wolnego czasu, szczególnie w dobie komputerów.
Gdy do stołu zasiada ekipa, która już zna zasady oraz kilka osób, którym trzeba poświęcić sporo czasu na tłumaczenie i tworzenie postaci, wtedy mógłby się przydać program, który stworzyłem - KPP_WFRP (Kreator Postaci Początkowych). Ponieważ jestem miłośnikiem I edycji WFRP, to szata graficzna oraz większość zasad jest zgodna z podręcznikiem tejże edycji. Naprawdę gorąco zachęcam do pobrania oraz przeczytania obszernego opisu, znajdującego się w pliku pomocy (aby go wywołać należy wcisnąć F1 w głównym oknie programu). Cały projekt umieściłem na source forge: https://sourceforge.net/projects/kpp-wfrp-ed1

Jeśli macie obawy co do bezpieczeństwa podczas korzystania z aplikacji to odsyłam na stronę https://www.virustotal.../#/home/upload, na której można sprawdzić w/w plik pod kątem bezpieczeństwa.
Odpowiedz
Mega dzięki. Długo szukałem czegoś takiego. Młotek to mój ulubiony system.
Odpowiedz
← Ogólnie

Kreator Postaci Początkowych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...