riese

Odpowiedz
  • 1 strona

[GW1] Dowodzenie

Kafi

Zaufany
253 Rycerz
Napisano: 25 sierpnia 2007, 09:56 · #1
0
Mam pewien problem wykonuję misję z dowodzeniem ( przejmowanie obszaru) i nie wiem jak się steruje swoimi sojusznikami. Proszę o pomoc.
☻/
/▌
/ \
BOB!

Strażnik

Awatar Żywej Qi – W pełni panujesz nad qi
4516 Mnich z Dalekiego Wschodu
Napisano: 25 sierpnia 2007, 22:14 · #2
0
Chodzi Ci o zadanie z ćwiczeniami Słonecznych Włóczni na początku Nightfalla? A może sneek peek weekend Eye of the North (ćwiczenia krasnoluda w pierwszym outpoście w Far Shiverpeaks)?

Ogólne zasady sterowania.
W prawym górnym rogu (chociaż mogłeś to sobie zmienić...) masz minimapę (takie koło z kierunkami świata, zielonymi kropkami oznaczającymi twoja drużynę, czerwonymi kropkami oznaczającymi wrogów oraz pokazującą okoliczne tereny). Na dole tego koła masz flagi, jedną ciemnozieloną (dla wszystkich NPCów w drużynie) i 3 jaśniejsze (mogą być nieaktywne, jeśli nie masz bohaterów w drużynie). Możesz kliknąć na tą flagę i oznaczyć nią miejsce na minimapie, albo bezpośrednio na terenie. Wybrany bohater lub wszyscy NPCe pójdą w dane miejsce.

Jeśli zaś chodzi o NPCów spoza drużyny (nie najemnicy i nie bohaterowie), to nie ma rady, biegną za graczem. Coś niejasnego? Coś wyjaśnić więcej?

Kafi

Zaufany
253 Rycerz
Napisano: 26 sierpnia 2007, 14:23 · #3
0
Stokrotne dzięki.
☻/
/▌
/ \
BOB!

Dowodzenie - Odpowiedź

 
 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...