Mroczna Phoenix też stawia na rodzinę


Niedawno filmowy Deadpool serwował nam film, który określałem mianem "familijny", a tu nagle okazuje się, że nadchodzący "Dark Phoenix" także będzie kręcić się wokół rodziny. Czy losy głównej bohaterki będą zależeć od tych, którymi będzie się otaczać?

dark phoenix class="lbox">dark phoenix

Tego typu rewelacje zdradził ostatnio Evan Peters, którego fani filmowego uniwersum "X-Men" znają z roli Quicksilvera. Aktor już wcześniej zapowiadał, że "Dark Phoenix" będzie mroczniejszą opowieścią niż te, które ostatnio oglądaliśmy, jednak teraz dodaje, że nowy film będzie przypominał "Pierwszą klasę", ale z dużym naciskiem na wątki rodzinne.

"Pierwsza klasa" miała swoje mocne i słabe strony, ale każdorazowa mowa o "mroczniejszej historii" kończy się zwykle na zapowiedziach, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Wątek rodziny ma być tu mocno zaznaczony w formie siły, która wpłynie na wynik starcia dwóch osobowości głównej bohaterki.

Rezultat poznamy w maju przyszłego roku, jednak warto zauważyć, że film nie jest już znany jako "X-Men: Dark Phoenix", lecz po prostu "Dark Phoenix". Polski wydawca nie wysilił się zbyt mocno, stąd nad Wisłą zobaczymy "Mroczną Phoenix".

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak szczerze, to ja nie za bardzo dobrze wspominam pierwsza klasę
Odpowiedz
← Nowości

Mroczna Phoenix też stawia na rodzinę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...