Najbliższe plany studia Beamdog


Studio Beamdog przeprowadziło livestream, podczas którego zdradzono najbliższe plany twórców odświeżonych gier na silniku Infinity. Poinformowano także o nowych łatkach, jak też zapowiedziano obecność na nadchodzącym streamie w Los Angeles.

neverwinter nights class="lbox">neverwinter nights

Beamdog lubi kontakty z fanami za pomocą streamów, więc nic dziwnego, że kolejny taki materiał trafił do sieci. Trent Oster i Phil Dale przypomnieli nam o niedawnym patchu do "Icewind Dale: EE", jak też przygotowali listę zmian, które znalazły się wśród wyczekiwanych łatek do wciąż jeszcze świeżego "Neverwinter Nights: Enhanced Edition". Na tym jednak najbliższe plany studia wcale się nie kończą.

Listę zmian do przygód w Neverwinter znajdziecie tutaj target="_blank">tutaj, jednak Beamdog zapowiedziało, że wprowadzenie ich do gier na popularne platformy jak Steam czy GOG trochę potrwa, stąd pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Tę samą radę mam także dla tych, którzy czekają na polskie tłumaczenie do drugiej odsłony "Wrót Baldura" w wersji EE oraz dodatku do "jedynki". Póki co wiemy, że testowany jako beta patch 2.5 przewiduje "nowe tłumaczenia".

Ponadto studio potwierdziło swój udział w streamie za oceanem, czyli tak zwanym Streamie Wielu-Oczu. Impreza ta będzie odbywała się w Los Angeles przez trzy dni, począwszy od 1 czerwca. Nawet jeśli nie przepadacie ze Trentem Osterem i jego studiem, to i tak warto śledzić ten stream, bowiem twórcy D&D mają ogłosić nadchodzącą fabułę swoich produktów oraz eventów.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Enhanced Edition Neverwinter Nights pierwszej części, która nawet nie będzie się prezentować graficznie jak dwójka, zawartość będzie niemal identyczna, ale trzeba będzie zabulić jak za nowy tytuł. Oczywiście jak z poprzednimi grami zablokują możliwość kupna starszego (i o wiele tańszego) tytułu. Kupuję wszystkie gry na których mi zależy, te na które mi szkoda pieniędzy najprawdopodobniej nie są warte mojej uwagi ale w tym wypadku uważam, że wszelkie piractwo jest jak najbardziej usprawiedliwione. Nie chcesz kupić nic nie wartego gówna od Beamdoga, tylko starą wersję - ściągnij ją sobie za darmo.
Odpowiedz
Gość_Req*Nieprawda, na Steamie nigdy nie było NWN, a gdy kupisz Enhanced Edition na GOGU to masz na swoim koncie dwie wersję tą starszą i nowszą czyli Enhanced Edition.

Co do tego Enhanced Edition to jeżeli Beamdog stworzy tego Texura Packa to zajmie im to kilka lat patrząc na ich tempo pracy.
Odpowiedz
← Nowości

Najbliższe plany studia Beamdog - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...