Mark Hamill Vesemirem?


Scenarzystka serialu "Wiedźmin" stopniowo dzieli się kolejnymi informacjami o nim na swoim Twitterze. Ostatnio przedstawiła krótki opis postaci Vesemira, pod którym jeden z fanów zaproponował, kto może się w niego wcielić – padło na Marka Hamilla, odtwórcę m.in. Jokera i Luke'a Skywalkera.

mark hamill class="lbox">mark hamill

Co na to Mark Hamill? Cóż, postanowił odpowiedzieć na propozycję... pozytywnie.

vesemir class="lbox">vesemir

Zareagował nawet CD Projekt Red, który na oficjalnym Twitterze gry umieścił grafikę z Vesemirem o twarzy Marka Hamilla. Myślicie, że nadałby się do tej roli?

vesemir class="lbox">vesemir

Oczywiście do sytuacji należy podchodzić z dystansem. To nie jest tak, że Hamill ma rolę... Choć czy ktoś by oponował, gdyby twórcy "Wiedźmina" podchwycili ten pomysł i złożyli aktorowi propozycję?

Data premiery "Wiedźmina" dalej pozostaje nieznana, podobnie jak to, kto zagra jakie postacie. Wiemy jednak, że już napisano scenariusz pierwszego odcinka.

Odpowiedz
Tak tak, tak! Świetna wymiana zdań, świetny pomysł! No i Mark z wiedźminem się zapozna
Odpowiedz
Widziałem to zdjęcie na twitterze, ale nie wiedziałem o co chodzi. Moim zdaniem -
jak najbardziej! Mark Hamill zasługuje na większe role na dużym ekranie po za Star Wars.

Luke Skywalker, Joker i Vesemir w jednej osobie, nie wiem czy bym wytrzymał to emocjonalnie xD

[Dodano po 5 minutach i 15 sekundach]

Clown Prince of Witcher School in a Galaxy Far, Far Away!
Odpowiedz
← Nowości

Mark Hamill Vesemirem? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...