Dragon Age 3 - Jak seria z klasycznego C-RPG stała się nudnym, mmorpg

Chciałbym wyżalić się odnośnie DA 3 w którego gram, wszędzie czytam pozytywne opinie o tej grze i co się okazuję? Gra jest jakąś abomincją, w ogóle nie przypominającą DA1 , tylko beznadziejną grę DA2

Do rzeczy, ok, wątek główny zaczyna się ciekawie, koleś z zasłony z znamieniem i wielki wyłom, ok fajne postacie, cassandra, varrik, i leliana

Co się później okazuję? Questy poboczne, oznaczone fioletowymi kółkami, szukaj sobie kij wie ile jakieś pierdółki, monotonne niszczenie zasłon, jakieś gówniane zbieranie pierdółek, z wielkimi pustymi mapami, nawalonymi górami po których trzeba łązić ścieżkami konno xD Masakra

Gdyby tego było mało, mamy jakieś punkty władzy które musimy zdobywać aby pójść z wątkiem głównym DO PRZODU a te zdobywamy przez poboczne rzeczy XDDDDDDDDD

Bioware kuźwa mistrze w przedłużaniu godzin grania w każdym kuźwa calu w negatywnym znaczeniu .............

Walka? Co to kuźwa jest

Napieprzanie myszką gdy sterujemy postacią, zbyt szybkie tempo, 0 taktyki, ogarnąć coś tutaj <_<

Czy tylko mnie ta gra zawiodła w każdym calu?
Odpowiedz
Ja słyszałem dużo złego o da3, dalej czekam aż będzie za 20 czy 30 złoty.
Odpowiedz
Ja kupiłem za 14 zł na origin wczoraj ale i tak żałuję wydanych pieniędzy XD
Odpowiedz
← Dragon Age

Dragon Age 3 - Jak seria z klasycznego C-RPG stała się nudnym, mmorpg - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...