[NWN1] Druid - leczenie ran

Witam,

niedawno zacząłem grać w NWN Wybrałem druida - wszystko byłoby ok, gdyby nie pewien problem związany z "treningiem". Jak wiadomo całkiem na początku każda klasa musi ukończyć trening, by przedostać się dalej.
Poszedłem do takiego gościa (zapomniałem jak się nazywał ) i on kazał mi uleczyć takiego człowieka. Wiem, że muszę użycz czaru "Leczenie powierzchownych ran", ale nie mogę!
Wrzuciłem ten czar na ten pasek na dole i ikona jest nie aktywna, więc nie mogę użyć czaru! Może mi ktoś poradzić jak to zrobić?

Pozdrawiam
Odpoczywasz, wybierasz z paska "Leczenie powierzchownych ran'", klikasz na tego chorego kolesia, jeśli masz wątpliwości pogadaj z kapłanem, który daje Ci to zadanie.

EDIT

Zaintrygowało mnie to, że nie możesz użyć tego zaklęcia i zdecydowałem się odpalić NWN, stworzyłem druida i chyba wiem w czym rzecz musisz zrobić tak:

KLIK

Odpocząć i uzdrowić tego gościa. Mam nadzieje, że pomogłem.
Próbowałem właśnie odpocząć, ale też nie umie Pisze: "Nie możesz teraz odpoczywać"
Pójdź w miejsce, gdzie nie będzie w pobliżu przeciwników, w tym wypadku manekinów na polu treningowym Herbana. Proponuje pójść tam gdzie zacząłeś grę, lub w pobliże krasnoluda - kupca.
Mimo to dalej nie działa

screen:
To ja już nie wiem co to może być... pewnie jakiś bug. A jaką masz wersję gry?
Nie wiem. Kupiłem ją z serii eXtraKlasyka za 19.99,-
Czyli masz zapewne najnowszą. W jakiej kolejności wykonujesz czynności? Powinieneś zrobić tak: zaznaczasz "Leczenie powierzchownych ran", klikasz strzałkę (koło znaku zapytania), odpoczywasz, po zakończeniu odpoczynku przeciągasz na pasek działań z zakładki "zapamiętywanie czarów" leczenie powierzchownych ran. Gotowe. Jeśli zrobisz to w tej kolejności to (miejmy nadzieje) zadziała.
Działa!

Widocznie coś robiłem nie tak jak trzeba. Dzięki wielkie Darnok Smith za pomoc

Udaję się do gry
Proszę bardzo, jeśli jeszcze będzie trzeba w czymś pomóc to wal śmiało.
ja tylko wtrące że powinieneś mieć mądrość na maksa żeby rzucać czary 8i 9 poziomu:)
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...