Wystartowała otwarta beta SpellForce 3


Trzecia odsłona znanej i cenionej serii gier "SpellForce" w końcu wyszła z fazy zamkniętych beta testów i teraz każdy może przetestować grę przed jej grudniową premierą. Czy "trójka", tworzona przez zupełnie inny zespół, stanie się godnym spadkobiercą poprzedniczek?

spellforce 3,spellforce class="lbox">spellforce 3,spellforce

Chociaż zdobycie klucza aktywacyjnego do zamkniętej części testów nie było zadaniem zbyt karkołomnym, to teraz każdy chętny, posiadający konto na platformie Steam, może zmierzyć się z trzecią częścią. Czy dzięki temu uda się uniknąć poważnych błędów? Być może tak właśnie będzie, chociaż obawiam się, że "Spellforce 3" nadal będą dręczyć bolączki innego typu.

Nie mówię tutaj jedynie o tragicznej optymalizacji, ale wszechogarniającej nudzie. Mieliśmy dostać w swoje ręce kolejny dobry RTS z dużą domieszką systemu RPG. O ile w przypadku poprzedniczek była to jeszcze jakaś nowość, to teraz trudno mówić o innowacyjności. Zamknięte beta testy pokazały "SpellForce 3" jako grę przeciętną w obu wymienionych wcześniej elementach. Trudno, by do 7 grudnia dało się jeszcze coś w tym elemencie zmienić.

Zainteresowani mogą dodać grę do swojej biblioteki target="_blank">biblioteki i dać nowym twórcom duży kredyt zaufania, bo przecież nie zapłacimy za to ani złotówki.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Sprawdzał już ktoś? Bo niestety u mnie nie pójdzie.
Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy nie jestem przekonany do tego produktu. Dwie poprzednie części były high-fantasy pełną gębą, a w trzeciej części mają się pojawić trzy znienawidzone przez mnie przymiotniki: "realizm", "realistyczność" i "poważność".
Odpowiedz
Do tego tylko trzy rasy dodaj i brak specjalnych surowców dla każdej z nich, nie widziałem też na nagraniach naszych runicznych pomocników jakoś.
Odpowiedz
← Nowości

Wystartowała otwarta beta SpellForce 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...