Komu służysz? Policji czy orkom?


W Los Angeles stara bieda: strzelaniny, rozboje, wojny o wpływy. W tym kruchym świecie życie funkcjonariusza Scotta Warda nie należy do najłatwiejszych, a gość każdego dnia stara się utrzymać porządek na tej beczce prochu znanej jako Miasto Aniołów. Berserk robiący burdy w środku dzielnicy przy pomocy nielegalnego legendarnego ostrza. Uliczne gangi orków, które mają na bakier z międzyrasowym prawem. Magiczne istoty knujące po kątach jak zdobyć władzę nad miastem. Co gorsza facet został postawiony na świeczniku, ponieważ jego partnerem został pierwszy zielonoskóry z dyplomem akademii policyjnej. Nie dziwne, że czasem puszczają mu nerwy.

bright class="lbox">bright

Smutnym zrządzeniem losu, podczas jednego z rutynowych patroli, on i jego partner trafiają w sam środek wojny, która może zmienić oblicze tego miasta. "Bright" właśnie doczekał się kolejnego zwiastuna.

Premiera 22 grudnia, tylko na platformie Netflix.

Odpowiedz
Jestem napalony bardzo, wygląda na świetną konwersję tradycyjnych motywów w nowoczesny, amerykański świat. Może być niezłym hitem albo mocnym gniotem.
Odpowiedz
Kręci koleś od "Bogów ulicy" i "Dnia próby", więc zjadł zęby na mocnym policyjnym kinie + Netflix pozwala na sporą wolność (w przeciwieństwie do Warnerów) i bardzo im zależy, aby film pyknął, więc osobiście jestem optymistą
Odpowiedz
Trochę mi grimma przypomina skrzyżowanego z arcanum
Odpowiedz
Shadowrun vibes all over the trailer! Który był cieniutki tak w ogle. Ale jestem zaciekawiony, świetnie, ze netflix nie boi się ryzyka.
Odpowiedz
← Nowości

Komu służysz? Policji czy orkom? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...