Mechanika

Hej mam kilka pytań odnośnie Tyrany.

1) Czy umiejętności pomocnicze towarzyszy wykorzystuje się w dialogach? Jeśli np rozmawiam z kimś i potrzebuję 80 mądrości by móc zastosować specjalną opcję dialogową to czy będę miał możliwość jej zastosowania gdy moja postać ma wprawdzie jedynie 40 mądrości ale taki Lantry ze 100? Podobnie z przebiegłością i atletyką.
2) Czy ma znaczenie kto rozbraja pułapki, otwiera skrzynki czy czyta zwoje dla zdobywania poszczególnych umiejętności? Jeśli np otwieram skrzynki Zwrotką to jej przebiegłość rośnie bardziej niż pozostałym towarzyszom i mojej postaci?
3) Rzut piórkiem przez Lantrego traktowany jest jako rozwój jakiej umiejętności? Wiem, że to akurat można sprawdzić tak by nie mieć wątpliwości ale chciałbym wiedzieć nim zacznę grę i dojdę do momentu jego przyłączenia.
4) Czy używanie zdolności jak różnego rodzaju podwójne uderzenia, cięcia, kopnięcia w brzuch i tak dalej rozwijają umiejętność walki bronią tak jak zwykłe ciosy czy traktowane są jako coś innego?
Odpowiedz
← Tyranny

Mechanika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...