[DA3] wybory z poprzedniczek

W Inkwizycji od początku zastanawia mnie jedna rzecz. Chodzi mi o opcję ustalenia, jakie wybory podejmowaliśmy w poprzednich częściach. Spędziłem przy tym ze 20 minut, a finalnie okazało się, że podczas gry było bardzo dużo zmian w porównaniu do tego, co sam wybrałem. To jest jakiś częsty przypadek, odosobniony wyjątek, będzie się powtarzał, jeśli będę przechodził grę i ustalał to jeszcze raz?
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
A czy na PS3 zapisy z pierwszej części są brane pod uwagę ? Niedawno przeszedłem po raz kolejny sobie pierwszą część i mam w planach zagrać w inkwizycję tylko zastanawiam się właśnie czy zapisy, które przecież i tak są na dysku będą brane pod uwagę jak odpalę Inkwizycję?
Odpowiedz
Nie umiem ci powiedzieć, bo ja gram na PC. Tam to wygląda w ten sposób, że nie bierze pod uwagę zapisów, ale w menu głównym jest właśnie opcja włączenia Dragon Age Keep. Kliknięcie tego aktywuje stronę internetową, gdzie decydujesz, jak wyglądały wszystkie twoje wybory z poprzednich części, czy się w nie grało czy nie, dotyczy to również DLC.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Ciekawe jak to będzie wyglądać w praktyce na ps3 bo chciałbym to przejść bo pierwszą część uwielbiam i już dobre 5 razy ją przeszedłem ale to już było dawno temu i na pc
Odpowiedz
Dokladnie tak jak napisal Kacpero.. Mianowicie jest strona Dragon Age Keep https://dragonagekeep.com/pl_PL/ gdzie po zalozeniu konta mozna importowac zapisy z poprzednich czesci, lub ustawic samemu fabule do Ikwizycji wyglada to na zasadzie quizu, jest pytanko odnosnie fabuly i dajesz odpowiedz jaka ci pasuje. Sam z tego skozystalem na xboxie takze witryna jest chyba na wszystkie platformy. Wymagany jest dostep jedynie dostep do internetu zeby gra sie polaczyla z witryna i sobie pobrala fabule
.
Odpowiedz
← Dragon Age

[DA3] wybory z poprzedniczek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...