[Divinity: Orginal Sin] Klucz do opuszczonej przystani.

Przez całe to gadanie o Divinity:OS 2 wzięła mnie ochota na zagranie w jedynkę. Jestem aktualnie w Czarnej Zatoce zabiłem już Poncjusza i pająka, ale nie mogę dostać się do opuszczonej przystani. Drzwi są zablokowane. Wg. wszystkich poradników i gameplayów jakie przejrzałem by znaleźć rozwiązanie klucz powinien być w biurze piratów. I owszem jest klucz...po drugiej stronie drzwi. Grałem dawno i nie pamiętam co wtedy zrobiłem.

A tu screen:

https://www.fotosik.pl...d7f9d835f2ab9e

EDIT: Jedyne co przychodzi mi do głowy to telekineza, ale nie chcę marnować punktów na bezużyteczną, z mojego punktu widzenia, umiejętność.
Odpowiedz
Nie wiem jak tu, ale we wcześniejszych grach z tej serii (Divine Divinty i Beyond Divinty) musiałeś wciskać pkt w umki, które do niczego innego nie były później przydatne więc może tu też tak jest?
Odpowiedz
No i bez telekinezy się nie obyło. Żeby sięgnąć tak daleko trzeba mieć tą umiejętność aż na 3 poziomie, co kosztuje 6 punktów umiejętności. Na szczęście straciłem tylko 1 punkt, bo wspomogłem się przedmiotami dającymi plusy do telekinezy.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Divinity: Orginal Sin] Klucz do opuszczonej przystani. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...