Wonder Woman powalczy o Oskara?


Studio Warner Bros. obiecuje kampanię z prawdziwego zdarzenia, która ma przynieść zwycięstwo w wyścigu po Oskara dla swojej ostatniej, udanej produkcji – "Wonder Woman. Czy piękna i dzielna wojowniczka ma szansę w starciu z nieugiętą Akademią?

wonder woman class="lbox">wonder woman

Historia walki o najcenniejsze trofeum w świecie filmu nie jest dla produkcji z superbohaterami zbyt różowa. Co prawda Akademia czasami nominowała któryś obraz za efekty specjalne, ale w poważniejszych kategoriach żadna ze zdolności nie zagwarantowała sukcesu. Póki co królem w tej dziedzinie pozostaje Heath Ledger za udział w "The Dark Knight", ale od tamtego czasu prawdziwa posucha. Warner Bros. postanowiło coś z tym zrobić.

Studio chce wystawić "Wonder Woman" w wyścigu po najlepszy film oraz reżysera. Nie musi martwić się o kwestie finansowe, bowiem tytuł ten pozostaje najlepszym obrazem lata i już trafił do zestawienia pięciu najbardziej udanych debiutów tego roku, jednak właściciel stawia na swoje doświadczenie w walce o Oskary. Amerykanie liczą na to, że młodsza Akademia spojrzy przychylnym okiem na poczynania Diany oraz reżyserki – Patty Jenkins.

Trzymamy kciuki!

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Byłem na nim w kinie i film jest dobry. Nie najlepszy jeżeli chodzi o filmy z udziałem superbohaterów (nie jest lepszy dla mnie niż Batman vs Superman), ale na pewno nie zasługuje na Oscara. Choć ma swego rodzaju przesłanie, więc to może tej produkcji pomóc.
[font="Arial Black"]\"Łatwo coś zniszczyć, trudniej zbudować\"[/font]

Archangel of Destruction
Odpowiedz
← Nowości

Wonder Woman powalczy o Oskara? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...