Egmont - zapowiedzi komiksów na sierpień


Wydawnictwo Egmont udostępniło zapowiedzi komiksowe na sierpień. Łącznie ma ukazać się 18 tytułów. Można zobaczyć je na stronie target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">stronie Klubu Świata Komiksu, natomiast w rozszerzeniu newsa znajdziecie również ich okładki.

komisky class="lbox">komisky

Wśród planowanych premier są takie pozycje jak:

  • "Punisher Max, tom 2" – czyli kontynuacja bezkompromisowej i brutalnej serii o Franku Castle'u, który z przestępcami obchodzi się bezlitośnie
  • "Wiedźmin: Klątwa kruków" – kolejne przygody Geralta z Rivii na kartach komiksu
  • "Uniwersum DC – Odrodzenie" – komiks w wydaniu DC Deluxe, który rozpoczyna nowe serie o superbohaterach z tego świata – m.in. Wonder Woman, Batmanie czy Nightwingu

Oto pełna lista zapowiedzi na sierpień. Po kliknięciu na nią można zobaczyć wszystkie tytuły.

komiksy,zapowiedzi class="lbox">komiksy,zapowiedzi

Poniżej znajdują się okładki zapowiedzianych komiksów – poza "Star Wars Komiks nr 4/2017".

komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksykomiksy class="lbox">komiksy komiksy class="lbox">komiksy

Część komiksów można zakupić w przedsprzedaży na stronie internetowej księgarni Egmont target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">stronie internetowej księgarni Egmont (niedostępne pozycje wkrótce również będzie można nabyć tą metodą).

Odpowiedz
Bałem się, że "Klątwę kruków" nie wypuszczą szybko, ale już jestem spokojny
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Egmont - zapowiedzi komiksów na sierpień - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...