Zapowiedziano Dishonored 2: Death of the Outsider


No, a że misja polegająca na zaciukaniu Odmieńca jest z rodzaju tych samobójczych, to nie dziwi, że głównymi bohaterami pierwszego DLC do "Dishonored 2", będą ludzie nie mający nic do stracenia. Zgadza się, do gry powraca nasz stary kumpel Daud oraz jego prawa ręka – Billie Lurk.

dishonored 2: death of the outsider

Najwidoczniej wybór głównego bohatera w podstawowej wersji produkcji "chwycił", więc i tym razem będziemy mogli wybrać kogo ruchami pokierujemy. Tytuł trafi w ręce wszystkich zainteresowanych graczy już 15 września.

Odpowiedz
Heh, pamiętam, że kiedyś zabójstwo Outsidera miało stanowić główną oś fabuły drugiej częsci. Troche mnie martwi, że zabijanie boga zostało zepchnięte do DLC, boję się, że historia nie zyska przez to odpowiedniej długości i mocy.
Odpowiedz
Czy ja wiem? Zależy to od struktury dodatku i samozaparcia ludzi z Arkane. Bethesda potrafiła wydawać już fajne, długie i satysfakcjonujące rozszerzenia (vide Dragonborn do Skyrima), więc może to pójdzie w tę mańkę?
Odpowiedz
Mam nadzieję, że tytuł DLC to bait .
„Reach Heaven through violence.” - Vivec
Odpowiedz
← Nowości

Zapowiedziano Dishonored 2: Death of the Outsider - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...