Odpowiedz
  • 1 strona

Mówią do mnie na pan, a gram kobietą...

Gość_Agnete*

Napisano: 28 maja 2017, 22:31 · #1
0
Ale tylko w polskiej wersji w angielskiej jest ok. Nie chcę zaczynać gry od nowa ani cofać do sejwa sprzed ponad miesiąca. Angielski jest spoko, ale wolałabym jednak mieć polskie napisy. Mam wersję gry 3.05.1186
Jeśli to ma znaczenie użyłam opencharactercreation (dzięki IE Mod) żeby zmienić kolor skóry (Musiałam! Bo kolor skóry mi się jednak nie podobał), a utracone atuty widzącej dodałam sobie kodem i grałam dalej. Co zrobić żeby nie mylili mnie z mężczyzną w polskiej wersji?

Gość_Agnete*

Napisano: 30 maja 2017, 22:30 · #2
0
I to się dzieje tylko w Białej Marchii. Zanim zaczęłam to dlc to nie było tego błędu.

Lessingham

Właściciel warsztatu
187 Rzemieślnik
Napisano: 5 czerwca 2017, 11:17 · #3
0
Tak, mnie też się to w Białej Marchii zdarzyło, aczkolwiek w drugą stronę i w wersji angielskiej . To po prostu błędy w kodzie gry, losowe z natury, niewiele da się z nimi zrobić. Wedle mojej wiedzy nie wpływają w żaden sposób na skrypty - Twoja postać będzie traktowana przez grę w ważnych momentach jako kobieta, nie mężczyzna, czyli poprawnie.
„Reach Heaven through violence.” - Vivec

Gość_Agnete*

Napisano: 27 lipca 2017, 16:14 · #4
0
To jednak nie było spowodowane zabawą opencharactercreation, bo wczytałam save sprzed użycia tego kodu i było tak samo, npc mówili do mnie jak do mężczyzny w polskiej wersji ("let him know"... i napisy pl "...jemu" zamiast "let her know". Przed białą marchią też. Może na początku gry jeszcze nie mylili płci, ale potem już tak. Chyba będę grała jednak po angielsku.

Mówią do mnie na pan, a gram kobietą... - Odpowiedź

 
 
Podaj numer strony
Wczytywanie...