Tyranny doczekało się pierwszego DLC


"Tyranny" było naprawdę ciekawym doświadczeniem i z całą pewnością jest to intrygujące uniwersum, które aż prosi się o dodatkową treść. Tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę otwarte zakończenie, tworzące nową równowagę sił w tym świecie. Ba, nawet biorąc poprawkę na fakt, że Obsidian może nie mieć obecnie odpowiednich mocy przerobowych do stworzenia konkretnego rozszerzenia (czegoś na kształt "Białej Marchii"), to tytuł nadal pozostawia spore pole do popisu w kwestii wrzucania dodatkowej treści – kilka aspektów produkcji aż prosi się o rozwinięcie, a ostatni akt przygody Stanowiciela spokojnie można byłoby rozszerzyć o kilka zadań "ekstra", bo sprawia wrażenia robionego w pośpiechu.

tyranny,dlc class="lbox">tyranny,dlc

Nooo... To co nam zaserwowali czarodzieje z Obsidianu? Zupełnie nowy region do zwiedzenia? Kilka świeżych zadań wpasowujących się w intrygę jak dłoń w rękawiczkę? A może nowego towarzysza i rozwinięcie konceptu Wież?

Nie. Pierwsze DLC target="_blank">Pierwsze DLC do "Tyranny" to 20 nowych portretów przeznaczonych dla naszego bohatera.

co jest kurde grzecznie się pytam

Niestety, to nie spóźniony żart na Prima Aprilis. Teraz lepszy dowcip – trzeba za to zapłacić 15.99 zł. Ktoś chętny?

Serio. Myśleliście, że tego oczekują fani gry? Żenujące. Nad tym dodatkiem unosi się duch zbroi dla konia.

Odpowiedz
DLC
W porządku, jeśli warto.
Niestety często to:

Dajcie Ludzie Cash
Odpowiedz
to od paradoxu zalezy jakie i czy zostanie wydane dlc
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że te portrety wcale nie pasują do starożytnej epoki, w której dzieje się Tyranny.
Odpowiedz
nie pojmuje tego dlc. Przerasta mnie ono. o.o
Odpowiedz
Gdyby w parze szły jakieś dodatkowe opcje w edytorze postaci, nawet kosmetyczne typu dodatkowe fryzury, twarz etc. (bo pod tym względem Tyranny jest dość ubogie), to jeszcze bym zrozumiał. Ciekawe, czy gdzieś jest opcja wstawiania własnych portretów jak w sadze BG, bo wtedy to już w ogóle świetne DLC.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia czwartek, 6 kwietnia 2017, 09:08 napisał

Gdyby w parze szły jakieś dodatkowe opcje w edytorze postaci, nawet kosmetyczne typu dodatkowe fryzury, twarz etc. (bo pod tym względem Tyranny jest dość ubogie), to jeszcze bym zrozumiał. Ciekawe, czy gdzieś jest opcja wstawiania własnych portretów jak w sadze BG, bo wtedy to już w ogóle świetne DLC.

Podobno można
Odpowiedz
Jest i działa. Sam używałem jednego z BG. "

Wystarczy dodać dwa obrazy, mniejszy o wymiarach 76x96 pikseli i drugi 210x330 pikseli. Większy nazywamy XXX_lg.png a mniejszy XXX_sm.png, potem wrzucamy je do

/Tyranny/Tyranny_Data/data/art/gui/portraits/player/male

Mogłem coś pokręcić ale ogółem w xxx wstawcie nazwę postaci, lepszy klimat
Odpowiedz
Em co?

Nie mam nic przeciwko wspieraniu Obsidian za jakieś dodatki do historii, ale portrety dlc to już przesada. Aż brak mi słów jak na to patrzę
Odpowiedz
← Nowości

Tyranny doczekało się pierwszego DLC - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...