swiat_dryftu2

[Wiedźmin] Wersja skrócona a pełna

Witam.

Zakupiłem wczoraj W:GW (w supermarkecie, z przeceną wyszło w sumie 1.99 zł). Napisano tam, że "trzymana przez Ciebie pozycja zawiera skrót zasad, dzięki którym ...(itd)". I tutaj moje pytanie - czy pełny podręcznik zawiera jeszcze jakieś dodatkowe zasady nie ujęte w tej wersji skróconej?
It can’t be outmatched
Odpowiedz
A co jest w skróconej, jeśli można wiedzieć?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Reguły: Czas w grze, akcje,, testy i rzuty kośćmi, stopnie trudności, testy cech i umiejętności, charakterystyka postaci, walka, magia, przykładowa rozgrywka, przykładowa opowieść bajarza, postacie tła (do tej opowieści) no i słowniczek pojęć. Pytam, bo waham się, czy warto kupować tę pełną wersję...
It can’t be outmatched
Odpowiedz
A ile to ma stron? Bo z grubsza tematy się zgadzają.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wersja skrócona zawiera wszystko to, co do gry jest zupełnie zbędne, czyli mechanikę. Nie zawiera z kolei sporej ilości czarów, potworów, solidnego opisu świata i porządnego poradnika dla Bajarza. Ale grać można.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Możesz sobie oglądnąć czego dokładnie nie ma w tej wersji

Untitled_1.jpgUntitled_2.jpg
Odpowiedz
Brak prawie 150 stron i do tego tych, które najbardziej mnie interesują
Dzięki Ekh - czas kupić pełnoprawny podręcznik.
It can’t be outmatched
Odpowiedz
← Ogólnie

[Wiedźmin] Wersja skrócona a pełna - Odpowiedź

Wczytywanie...