Greedfall - fantastyczny XVII wiek


Komputerowa gra fabularna w fantastycznych klimatach, która została osadzona w czasach kolonialnych? Takie projekty łykam w ciemno.

greedfall class="lbox">greedfall

„Greedfall” ma być właśnie takim tytułem i przygotowują go arcymistrzowie budżetowych (co nie znaczy od razu, że gorszych) cRPGów – francuskie studio Spiders. Twórcy ciepło przyjętych „Mars: War Logs”, „Bound by Flame” czy też „The Technomancer” swoją nową produkcję osadzili w mrocznym i brutalnym XVII wieku. Akcja została osadzona na enigmatycznej wyspie, która leży w centrum zainteresowań wielu europejskich potęg. Wcielmy się w neutralnego awanturnika, który będzie lawirował pomiędzy tym rozszalałym centrum konfliktu, pracując dla tego, który obieca więcej.

Niestety, poza tym zdawkowym opisem i smacznym teaserem produkcji wiemy o niej niewiele. Będą towarzysze do przyłączenia, mnóstwo frakcji (nie tylko te nacjonalistyczne, lecz również związane bardziej z filozofią, a więc klasyczny konflikt religia-nauka) oraz mnogość zakończeń, zależnych od decyzji, jakie podjęliśmy w grze. Zdecydowaną większość zadań będzie można ukończyć za pomocą dyplomacji, podstępu czy kradzieży – brutalna siła ma być opcjonalna.

Tytuł trafi na platformy PC, Xbox One oraz PlayStation 4 w przyszłym roku.

Odpowiedz
No zapowiada się coś ciekawego.
Odpowiedz
Ciekawe jak z wykonaniem, bo Technomancer nie przypadł mi do gustu a w pozostałe gry nie grałem.
Odpowiedz
← Nowości

Greedfall - fantastyczny XVII wiek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...