The Bard's Tale IV doczekał się konkretnego fragmentu rozgrywki


Za horyzontem już majaczy długo wyczekiwany „Torment: Tides of Numenera”, lecz to nie jedyny ufundowany przez graczy projekt, nad którym obecnie dłubie studio inXile. „The Bard’s Tale IV” ma być pełnoprawną kontynuacją kultowej serii sprzed wielu lat i powrotem do klasycznych dungeon crawlerów, czyli czymś co fanatycy eksploracji lochów, wybijania tałatajstwa oraz poszukiwania skarbów kochają najbardziej.

the bard's tale iv class="lbox">the bard's tale iv

Ekipa Briana Fargo postanowiła pochwalić się postępami, jakie poczyniono od ostatniej prezentacji, a jest czym, bo zmian jest stosunkowo sporo. Nasi bohaterowie zyskali głos (choć koncepcja ukazywania dialogów jest ewidentnie do poprawki) i potrafią zrobić użytek ze swoich morderczych talentów, dzięki czemu możemy przyjrzeć się bliżej systemowi walki.

Premiera planowana jest na jesień 2017 roku.

Odpowiedz
Muszę przyznać, że przeciwnicy wyglądają ciekawie. Oby gra nie skończyła jak SCL.
Odpowiedz
Mnie trochę martwi jednak ten system walki. Okey, na pierwszy rzut oka wygląda to pięknie i ciekawie, ale z drugiej stronie - po piętnastej potyczce mogę mieć już serdecznie dość tych wszystkich reakcji przeciwników na nasze poczynania. Za dużo tego i strasznie wpływa na dynamizm.
Odpowiedz
Mam wrażenie, że będzie to jak w starych M&M, że w pewnym momencie gry mogłeś zaszlachtować wszystkich przeciwników bez używania zaklęć, zwykłymi atakami. W sumie walki zaczęły mnie bardziej denerwować niż ekscytować przez to.
Odpowiedz
← Nowości

The Bard's Tale IV doczekał się konkretnego fragmentu rozgrywki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...