The Bard's Tale IV doczekał się konkretnego fragmentu rozgrywki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Mam wrażenie, że będzie to jak w starych M&M, że w pewnym momencie gry mogłeś zaszlachtować wszystkich przeciwników bez używania zaklęć, zwykłymi atakami. W sumie walki zaczęły mnie bardziej denerwować niż ekscytować przez to.
Tokar,
Mnie trochę martwi jednak ten system walki. Okey, na pierwszy rzut oka wygląda to pięknie i ciekawie, ale z drugiej stronie - po piętnastej potyczce mogę mieć już serdecznie dość tych wszystkich reakcji przeciwników na nasze poczynania. Za dużo tego i strasznie wpływa na dynamizm.
Niblla,
Muszę przyznać, że przeciwnicy wyglądają ciekawie. Oby gra nie skończyła jak SCL.
Tokar,

Za horyzontem już majaczy długo wyczekiwany „Torment: Tides of Numenera”, lecz to nie jedyny ufundowany przez graczy projekt, nad którym obecnie dłubie studio inXile. „The Bard’s Tale IV” ma być pełnoprawną kontynuacją kultowej serii sprzed wielu lat i powrotem do klasycznych dungeon crawlerów, czyli czymś co fanatycy eksploracji lochów, wybijania tałatajstwa oraz poszukiwania skarbów kochają najbardziej.

the bard's tale iv class="lbox">the bard's tale iv

Ekipa Briana Fargo postanowiła pochwalić się postępami, jakie poczyniono od ostatniej prezentacji, a jest czym, bo zmian jest stosunkowo sporo. Nasi bohaterowie zyskali głos (choć koncepcja ukazywania dialogów jest ewidentnie do poprawki) i potrafią zrobić użytek ze swoich morderczych talentów, dzięki czemu możemy przyjrzeć się bliżej systemowi walki.

Premiera planowana jest na jesień 2017 roku.

Wczytywanie...