Orkowe chłopaki ruszajom do boju w nowym gameplayu Dawn of War III


WAAAGH! To jest teraz orkowy news! I orkowe forum. Po to tych śmiesznych człowieczkach w konserwach i czmychających uszatych słabeuszach nadszedł czas na najtfardszych i najbitniejszych chłopakuf w całej galaktyce. Mekaniak muwi, że nasze nowe przygody zostały zawarte w ponad czterdiesto minutofym gameplayu. Chłopaki muwią jednak, że Gorgutz coś słabo ryczy, wienc penie niedługo ktoś skopie jego tyłek i sam zostanie nowym hersztem.

orkowie,warhammer 40.000,dawn of war 3,warhammer 40000: dawn of war 3 class="lbox">orkowie,warhammer 40.000,dawn of war 3,warhammer 40000: dawn of war 3
Odpowiedz
Czy tylko mnie drażni, że jak zaznaczamy jednostki to podświetlają się one na niebiesko? Wizualna strona gry? Te kwadratowe granaty, które są zlepkiem pikseli. Czy wygląd jak odpicowana pierwsza część? Tańczące budynki też do mnie jakoś nie przemawiają, taka za cukierkowa.
Jednostki są wykonane ok ale ten nowy system zasłon, zawsze mnie denerwuje jak go widzę. Mam nieodparte wrażenie, że gra mnie rozczaruje.
Odpowiedz
← Nowości

Orkowe chłopaki ruszajom do boju w nowym gameplayu Dawn of War III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...