[GI] Kilka pytań

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Quarmug dnia sobota, 4 sierpnia 2007, 15:09 napisał

Znalazłem bo spadłem na nie

A teraz kolejne pytanie

Jestem w świątyni śniącego i wszedłem do pomieszczenia i zamknęły się za mną wrota.
Są 3 odnogi w każdej przełącznik, po którego przełączeniu pojawia się demon.
Zabiłem dwa, ale jak próbuje przekręcić 3 to mi się gra zacina i jest coś takiego.



B:VFILE:Err: -2: Can't find file: _WORK\DATA\TECTURES\DESKTOP\ITRW_2H_ORCSTAFF_01.MRM Code:255


Miałem coś podobnego.O ile dobrze pamiętam to wyjścia są dwa:

1.Ściągnij ten plik i wklej go tam gdzie ci pokazuje tan błąd ( jak nie masz jakiegoś pliku to go stwórz).
2.Zainstaluj grę jeszcze raz.


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Guest dnia piątek, 14 września 2007, 14:51 napisał

Witam wszystkich. Nie bede zakladac nowego tematu zeby nie zasmiecac forum, dlatego napisze tutaj. Otoz jestem w 3 rozdziale, jestem straznikiem ale Thorus moze uczyc mnie tylko sily i zrecznosci i tym sposobem nie mam gdzie sie nauczyc poslugiwanie sie bronia dwureczna...Wiecie moze co z tym zrobic?


Thorus będzie cię uczył posługiwać się bronią dwuręczną dopiero kiedy będziesz mistrzem w broni jednoręcznej (przynajmniej tak było u mnie).

Prawie zapomniałem.Jaskinia w której można znaleźć ten młotek jest przy wejściu na terytorium orków tam gdzie siedzi ten strażnik Pacho.Jaskinia będzie po prawej (jeżeli idziesz ze Starego Obozu) i będzie tam kilka psów orków.
Odpowiedz
← Gothic

Kilka pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...