Przygoda 2.3

- To będzie chyba długa misja jak będziecie się tak lubic, panowie. Ja to zalatwie. - mówi Pat po czym podchodzi do 'recepcji'. Zagaduje jakiegoś faceta i uśmiechając się i mocno przesadzając z gestykulacją najwyraźniej odgrywa 'zagubioną panienkę'. (na oko ma pewnie jakies 36 lat). Facet odwzajemnia uśmiechem i pokazuje w kierunku zatoczki gdzie jakiś mężczyzna kręci się przy kilku monitorach.

Pat podchodzi do was.

- No i widzicie chłopcy, biuro przepustek jest tam. - zgarnia was w kierunku który jej pokazano.

Przechodząc przez cale pomieszczenie wymijacie całą masę ludzi. Wszyscy o dziwo wydająs ię miec jakies zajęcie i jakoś wiedzą co mają robic. Mężczyzna do którego podchodzicie jest ewidetnie stary, świadczą o tym siwe włosy i liczne zmarszczki. Mimo jego kruchej i delikatnej postury jest w nim dużo energii. Nie wygląda na kogoś kto dorabia tutaj sobie do emerytury.

- Czego sobie życzycie młodziki? - mówi spoglądając na was wesoło. Naciska jakiś guzik na ścianie i wejście przez które weszliscie zamyka się, a w pomieszczenie zaczynasz slyszec szmer zakłócacza. - Ot, procedura. - mruga porozumiewaczo.
- To co zwykle - wejść tam gdzie nam nie wolno. Czyli odpowiednie papierki. Konkretnie to tego, co wisi nad nami i niedługo ma polecieć do Hettalus. Pakiet dla zaopatrzeniowców.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Moja praca składa się z dwóch etapów. Pierwszy to przekodować wasze dowody które macie pod skórą. Mogę albo to zrobić powierzchownie tak, że będziecie mogli przejść przez większość kontroli bez problemu. Mogę również usunąć całkowicie wasze dotychczasowe dane i zamienić je zupelnie nowym zestawem. Da wam to praktycznie nową osobowość, a tą obecną.. hmmm, zapiszemy gdzieś tutaj hehe - poklepuje ręką pudełko komputera - Drugi etap to umieszczenie waszych fikcyjnych danych w jak największej liczbie instytucji tak żebyście byli wiarygodni. Zatemc o wybieracie? - zwraca się do was spoglądając po kolei

(teraz możesz się wykazać twórczo)
← 2.3
Wczytywanie...